Frequency converter 200kW V800-4T2000 (400V)
Home » Shop » Frequency converters » Frequency converters V800 » Frequency converters V800 (400V) » Frequency converter 200kW V800-4T2000 (400V)
Frequency converter V800-4T2000
Power 200 kW
Nominal output current 380 A
Supply voltage 3 x 400 V
Output voltage 0 – 400 V
Output frequency 0 – 3200 Hz