Variable speed drive 18,5kW V810-4T0185 (400V)
Home » Shop » Frequency converters » Frequency converters V810 » Frequency converters V810 (400V) » Variable speed drive 18,5kW V810-4T0185 (400V)
Frequency converter V810-4T0185
Power 18,5 kW
Nominal output current 37 A
Supply voltage 3 x 400 V
Output voltage 0 – 400 V
Output frequency 0 – 3200 Hz